Gizlilik Politikası

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

Buzel, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bunun istisnası gizli bilgilerin yasal merciiler tarafından talep edilmesi durumudur. Buzel' in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Buzel’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

www.buzel.com.tr' den promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, sistemimize üye girişi yaptıktan sonra Kişisel Bilgilerim başlıklı bağlantıya tıklayarak  açılan sayfada "Haber bültenine kaydol!" ve "Ortaklarımızdan özel teklifler alın!" seçeneğinin yanındaki işaretleri kaldırın.

Her Kullanıcı, bu websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.